Dostawa

Formy i czas dostawy ustalane są indywidualnie przez termometrwifi.pl i są widoczne przy każdym produkcie w sekcji Dostawa. Strona termometrwifi.pl nie oferuje wysyłki za pobraniem.

Wysokość opłaty za dostawę ustalana jest przez sprzedawcę, strona nie dolicza do przesyłki żadnych dodatkowych opłat. O wysyłce zamówienia poinformujemy Cię wiadomością e-mail.

Dla bezpieczeństwa przesyłek korzystamy jedynie ze sprawdzonych firm kurierskich. Pamiętaj, że wybrany przedmiot często musi zostać dla Ciebie stworzone, więc czas realizacji jest dłuższy niż w przypadku zwykłych sklepów. Dokładamy wszelkich starań, aby był on jak najkrótszy. Daj znać jeśli potrzebujesz wybraną rzecz szybciej, postaramy się przyśpieszyć realizację!

Metody płatności

Możesz zapłacić przelewem bankowym na nasze konto lub wybrać przesyłkę pobraniową. Twój spokój jest dla nas ważny. Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo Twoich danych. Gdy korzystasz z portalu, są one przesyłane w zaszyfrowanej postaci, a dostęp do nich ma
minimalna liczba pracowników – niezbędna do obsługi płatności. Więcej o tym w polityce prywatności.

Rachunek

Dokument za zamówienie dołączany jest przez sprzedawcę do przesyłki lub wysyłany mailem. Jeśli chcesz otrzymać fakturę, napisz to w uwagach do zamówienia podczas jego składania.

Niedostarczone paczki

Zależy nam, abyś jak najszybciej cieszył się zamówionym rękodziełem. Jeśli kurier nie zastanie Cię w domu, spróbuje skontaktować się telefonicznie i umówić na dostawę lub po prostu spróbuje dostarczyć ją ponownie kolejnego dnia. Jeśli paczka nadal nie zostanie dostarczona, kurier pozostawi ją w niedalekim punkcie odbioru, gdzie będzie na Ciebie czekać przez kilka dni. W przypadku paczkomatów po dostarczeniu paczka czeka na odbiór przez 48 godzin. Po upływie tego czasu kurier przekaże ją do punktu odbioru, gdzie będzie na Ciebie czekać jeszcze przez 3 dni.

Zwrot

Jeżeli produkt nie był wykonywany na indywidualne zamówienie, możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Od chwili zgłoszenia woli zwrotu masz kolejne 14 dni na odesłanie towaru. Aby dokonać zwrotu produktu wystarczy napisać do nas wiadomość e-mail na robert@termometrwifi.pl załączyć informacje dotyczące zamówienia:

• twoje imię i nazwisko
• numer zamówienia
• jeżeli płatność została zlecona samodzielnie z konta bankowego lub szybkim przelewem, podaj nr konta bankowego, na które ma zostać dokonany zwrot.
Zwrot wpłaty jest wykonywany po potwierdzeniu otrzymania przesyłki przez sprzedającego w ciągu 14 dni