Zwrot i wymiana towaru

Wyślij zwracany towar na adres: 

Paczkomat Inpost nr GDA07A

termometrwifi.pl

sklep@termometrwifi.pl

503 420 739

ZWROT

Klient będący Konsumentem oraz Przedsiębiorcą z uprawnieniami Konsumenta, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy nas o tym poinformować w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład poprzez pocztę elektroniczną lub formularz) w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru.

Zwracany towar należy odesłać niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o odstąpieniu od niniejszej umowy.    

Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje, jeżeli:

- zamówione produkty to rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,

- produkt został wykonany na indywidualne zamówienie kupującego , zgodnie z podaną przez kupującego kompletacją / specyfikacją,

Nie respektujemy zwrotu towarów używanych, otwieranych i których opakowanie zabezpieczające zostało naruszone.

 

Jak dokonać zwrotu towaru?                    

Wypełnij dokładnie formularz odstąpienia od umowy dostępny na stronie (tutaj). Możesz wybrać wersję elektroniczną lub druk, który dołączysz do przesyłki.

Wyślij zwracany towar na adres powyżej. Produkt powinien być odpowiednio zabezpieczony i zapakowany, aby nie uległ uszkodzeniu. Koszt wysyłki towaru pokrywa Klient.

Oczekuj na zwrot środków, który nastąpi w terminie do 14 dni od dnia odstąpienia od umowy sprzedaży

Co dalej?

W pierwszej kolejności po otrzymaniu przesyłki zweryfikujemy zwrot. Po pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu zostanie wystawiona korekta faktury sprzedaży, którą prześlemy na adres e-mail podany w zamówieniu.

Zwrot środków zostanie dokonany nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy sprzedaży, przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Szczegółowe informacje dotyczące odstąpienia od umowy sprzedaży znajdują się w Regulaminie Sklepu.

WYMIANA

Aby wymienić zakupiony towar, należy dokonać zwrotu produktu na powyższych zasadach zwrotu i następnie złożyć na stronie nowe zamówienie.